ליצירת קשר השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

  עורך דין הוצאה לפועל

  עו"ד הוצאה לפועל ותפקידיו

  באילו קריטריונים משתמשים לבחירת עו"ד הוצאה לפועל שייצג אתכם מול הרשויות? חלקנו בשלב זה או אחר צריכים להתמודד עם רשויות האכיפה. חובות נגבים לעיתים בסיוע שירותי הוצאה לפועל. ייצוג משפטי חיוני בכל התרחישים מול הוצאה לפועל מכיוון שלעורכי דין המתמחים בתחום יש את המומחיות לטפל באכיפה ולקדם את התיקים. מצוקתם של החייבים היא לעיתים לא פשוטה, בגלל גודל ההתחייבויות הכספיות שלהם. המחיר הנפשי הגבוה במהלך הליכי הוצאה לפועל הוא דבר שגם צריך לקחת בחשבון, יש לא מעט קשיים. חייבים עשויים לעשות בחירות גרועות מכיוון שחסר להם מידע על אפשרויות זמינות להתמודדות מול החובות שלהם. אתי חסן משרד עורכי דין תעזור לכם לשמור על הראש מעל המים ולקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם בעתיד.

  איך בוחרים עו"ד הוצאה לפועל?

  כלל האצבע בהעסקת עו"ד הוצאה לפועל הוא לוודא שיש לו את הניסיון הדרוש בתחום דיני הוצאה לפועל. עורכי דין מתמחים במספר תחומים כגון דיני משפחה, פלילי, נזקי גוף ועוד. למרות שלכולם יש היכרות מסוימת עם החוק, אפילו לסנגור פלילי מבריק עשוי להיות חסר הידע הדרוש כדי לסיים בהצלחה תיק של הוצאה לפועל או חדלות פירעון, מפעם לפעם ישנם כללים חדשים וסעיפים שמשתנים, לכן בקיאות חשובה מאו.

  הדבר השני הוא שאין תחליף לניסיון, לכן חיוני לבחור עורך דין הוצאה לפועל בעל ניסיון רב שניהל הרבה תיקים. פגישה אישית עם עורך הדין במשרדו תגרום לכם להרגיש יותר בנוח. כך תוכלו לקבל את הרושם הראשוני שלכם ולראות האם העורך דין מתאים לנהל את התיק שלכם.

  עו"ד הוצאה לפועל

  מדוע כדאי לכם לגשת לעזרתו של עורך דין לענייני הוצאה לפועל?

  הנסיבות בהן אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לייצוג משפטי אינן אידיאליות. כאשר התחייבויות גדולות עומדות על כף המאזניים, התשובה היא לא תיקון מהיר, הליך מתמשך, ולכן חשובה גם הכימיה בינכם לבין עורך הדין. בפגישה תוכלו לבדוק האם עורך הדין מתייחס אליכם בכבוד ונראה מתעניין בכם, או שהוא גורם לכם להרגיש שאתם מבזבזים את זמנו? עדיף לשים לב לפרטים האלה מההתחלה כדי להימנע מאכזבה מאוחר יותר. אם אתם רוצים שעורכת דין בעלת ניסיון של יותר מ-10 שנים תנהל את התיק שלכם, ותיתן לכם יחס אישי מכובד ומקצועי, צרו קשר עם אתי חסן משרד עורכי דין.

  הוצאה לפועל עורך דין – אתי חסן – משרד עורכי דין

  תפקיד ההוצאה לפועל הוא לגבות חובות של חייבים שלא הצליחו בדרכים אחרות לגבות, והם נוקטים בשיטות רבות לשם כך. כמובן, ישנם מקרים בהם חייבים פשוט לא יכולים לשלם. על מנת לבחור את דרך הפעולה הטובה ביותר, מומלץ להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל. על החייב מוטלת האחריות לטפל בחוב, והאחריות לעשות את הצעדים הנכונים לקראת פירעון ופיתרון מיוחל. חובות צריכים להיות מנוהלים באופן מקצועי, לא לתת להם להפוך לגורם השולט בחייכם. אתי חסן משרד עורכי דין, יכולים לסייע לכם בתהליך אכיפת הסכם הסדר חוב. בכל הקשור לתהליכים במסגרת ההוצאה לפועל עורכת דין אתי חסן, מומחית לחובות,, ועשויה לעזור לכם לגבש תוכנית להתמודדות עם החוב שלכם.

  כיצד מול הוצאה לפועל עורך דין יכול לעזור?

  אם אתם חייבים כסף לנושים, סביר להניח שתקבלו התראה על כך מהוצאה לפועל. בהתנהלות מול הוצאה לפעול תמיד יש שני צדדים, האדם לו אנו חייבים כסף (הזוכה) והחייב בעצמו, ייתכן ששניהם ילוו בעורך דין הוצאה לפועל

  למרות שפתיחת תיק הוצאה לפועל היא פשוטה, הדבר כרוך בהגשת בקשה. במקרה זה עזרתו של עורך דין היא חשובה כדי לקדם את התיק. אם אתם החייבים, תצטרכו גם עורך דין הוצאה לפועל שיסייע לכם בהסדרת חובכם על הצד הטוב ביותר. אם אתם סבורים שדרישת החוב אינה מוצדקת, תוכלו לערער על ההחלטה. עם זאת, גם אם הכעס שלכם מוצדק, אתם עדיין זקוקים לסיוע בהסדרי חובות, עצירת עיקולים ואמצעי אכיפה אחרים שיובילו אתכם לפיתרון מידי לבעייתכם. לא מומלץ לחכות כי החוב בהוצאה לפועל עולה בצורה ניכרת בשל הריביות הגבוהות ותוספות אחרות שיש על קרן חוב, לכן מומלץ ורצוי לפנות לעורך דין הוצאה לפועל מיד

  איך נעזרים בשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל?

  לזוכים, הנעזרים בעורך דין המתמחה בהוצאה לפועל, יש יתרון של חיסכון בזמן ובהתמודדות עם הבירוקרטיה. החייבים יוכלו לפעול רק לאחר שיקבלו הודעה מההוצאה לפועל על חובם. למרבה הצער, התעלמות מבקשות התשלום לא תגרום להן להיעלם. אם לא תשלמו את חובכם בזמן, יתחיל תהליך ההוצאה לפועל, שיכלול צעדים מגבילים כמו עיקולי שכר, עיקול עו"ש, צווי עיכוב יציאה מהארץ ועוד.

  אם תביעת החוב לגיטימית אך אין לכם משאבים לשלם אותם, תצטרכו לנהל משא ומתן להסדר. הסדרי חובות עשויים לכלול ארגון מחדש של תשלומים, פנייה ישירה לנושים, איחוד תיקים או הגשת בקשה לחדלות פירעון. במקרים אלו במהלך התנהלות מול הוצאה לפועל עורך דין זקוק למידע על מצבכם הכלכלי, סוג וסכום החובות שלכם וגורמים נוספים כדי לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר. לקבלת עזרה בניהול תיקי הוצאה לפועל וסגירת חובות צרו קשר עם אתי חסן משרד עורכי דין.

  הוצאה לפועל עורך דין

  עו"ד הוצאה לפועל

  מאמרים נוספים

  השגת הפטר

  להמשך קריאה

  בדיוק בשביל רגעים כאלו המשרד הוקם

  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט