ליצירת קשר השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

  עו"ד חדלות פירעון

  עו"ד חדלות פירעון – אתי חסן משרד עורכי דין

  מצב של חדלות פירעון נוצר כאשר אדם או עסק אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויותיהם הכספיות. מצבו המשפטי של אדם עשוי להשתנות ובסופו של יום הוא יכול להגיע למצב של פשיטת רגל אם הוא מעורב כעת בהליכי חדלות פירעון. עזרתו של עו"ד חדלות פירעון תהיה חשובה לאין ערוך במצב זה. כאשר מצבו הפיננסי של אדם מדרדר עד כדי כך שהוא אינו מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו הכספיות, ייתכן שיהיה צורך בהליכי חדלות פירעון. לאחר בחינת כל המידע הזמין, הגשת בקשה לפשיטת רגל עשויה להיות האפשרות הטובה והכדאית ביותר. אתי חסן משרד עורכי דין המתמחה בדיני חדלות פירעון בעל המומחיות הדרושה לייעץ לכם על דרך הפעולה הטובה ביותר לנקוט.

  הסדרי חובות ללא הליך פשיטת רגל, שיקום והבראה כלכלית, ליווי חייבים בהליכי הוצאה לפועל, ליווי חייבים בהליך חדלות פירעון בהתאם לחוק החדש, ביטול עיקולים על חשבון העו"ש, ביטול הגבלת רישיון נהיגה\איסור יציאה מהארץ, איחוד תיקים וצו תשלומים, איחוד הלוואות למשכנתא, מחיקת\הפחתת משכנתאות שניתנו לפי חוק הלוואות לדיור.

   

  מה אומרים החוקים על חדלות פירעון?

  ניתן להגיש בקשה לפשיטת רגל על ידי החייב עצמו, מומלץ באמצעות עורך דין. כדי להבטיח שלחייב תהיה התמיכה המקצועית הדרושה לו כדי לעבור את תהליך פשיטת הרגל בצורה חלקה ומהירה שתאפשר לו להגיע להתחלה כלכלית חדשה, חיוני שהתהליך יתבצע עם עו"ד חדלות פירעון מנוסה עם מומחיות בדיני חדלות פירעון. כיום החוק תומך בשיקום כלכלי.

  אנשים המנצלים את החוק בחוסר תום לב זוכים ליחס שונה על ידי רשויות החוק, מאשר רובם המכריע של החייבים אשר אינם מסוגלים לפרוע את חובם עקב פעילות כספית לא נכונה או אירוע שאינו בשליטתם כמו מחלה או פיטורים. לכונס הנכסים הרשמי יוענקו סמכויות פליליות לטפל באנשים המנצלים לרעה את התהליך. החקיקה נועדה לתת מענה לתרחיש שבו חייהם הפיננסיים של אנשים מושבתים למשך שנים תוך כדי הליכי אכיפה נמשכים, והחוב שלהם ממשיך להצטבר עקב שיעורי הריבית.

  איך עו"ד חדלות פירעון יעזור לכם להגיע למטרה?

  משפחות ברחבי הארץ מתמודדות עם הבעיה הכלכלית הקשה של אי יכולת לשלם חובות ולאתר כספים נזילים. יוקר המחיה בישראל, לצד התנהגות כלכלית לא זהירה, הביאו לעלייה במספר הזוגות הצעירים הפונים לסיוע משפטי מעורכי דין חדלות פירעון לפני הגשת בקשה לפשיטת רגל. זה מצב שלא קל להגיע אליו, והוא נובע מצורך אמיתי בסיוע. עם זאת, בטרם נקיטת צעדים כה דרסטיים ודרמטיים המשנים את החיים של כולנו, חשוב להבין מהן ההשלכות של פתיחת הליכי חדלות פירעון באמצעות פנייה לייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין המתמחה בתחום, כמו עורכת הדין אתי חסן.

   

   

  עו"ד חדלות פירעון

  מאמרים נוספים

  עורך דין דיור ציבורי

  עורך דין דיור ציבורי אתי חסן כיצד ניתן לקבל אישור לדירת עמידר, או למערכת הדיור הציבורי בישראל בכלל? ההזדמנויות להבטחת דירה להשכרה בדיור הציבורי, כמו גם אפיקי סבסוד במגזר הפרטי, מגוונות. ישנן דרישות לזכאות לסיוע, כמו חוסר יכולת לממן דירה, משפחה...
  להמשך קריאה

  עורך דין לענייני משפחה בחדרה

  עורך דין לענייני משפחה בחדרה עבורכם נושאים כמו גירושין, מזונות, משמורת ילדים וכל הנושאים הכלכליים הקשורים לכך – הפרדה של נכסים משותפים, מכירה או חלוקה של רכוש ועוד, יכולים להיות מלחיצים ולהוות נטל על מערכת היחסים עם בני הזוג, הילדים, שאר...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט