ליצירת קשר השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

  מקרקעין ודיור ציבורי

  משרדנו מתמחה בתיקים מול עמידר, משרד השיכון, עמיגור ומלגם בנושאים כגון חוזי מכר, דיירות ממשיכה, רכישת נכס בדיור הציבורי כולל בדיקת שמאויות, מחיקת\הפחתת משכנתאות שניתנו על בסיס הלוואות ממשרד השיכון, מציאת דיור חלופי, דירות שאינן ראויות למגורים, חובות כספיים לעמידר וכו'.

  עורך דין לענייני מקרקעין

  בחיי כל אדם, אחת מאבני הדרך החשובות ביותר וכן, אחת ההחלטות הפיננסיות המשמעותיות ביותר היא רכישה של נכס חדש. בין אם מדובר בקניית דירה עבורכם, או אולי היא נועדה כדי לפתח את המשפחה או הזוגיות החדשה שלכם ולהביא אותה לשלב הבא, או שרכשתם נכס עבור פתיחת עסק חדש. בכל המקרים הללו, תצטרכו את עזרתו של עורך דין לענייני מקרקעין, מנוסה ומוביל, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שסגרתם עסקה משתלמת וכדי שתוכלו לגשת לדירה החדשה, או לעסק החדש שלכם בראש שקט.

  שירותיו של עורך דין לענייני מקרקעין

  השירותים אותם מעניק עורך דין לענייני מקרקעין בכל תחומי הנדל"ן והמקרקעין הם יקרי ערך, בעיקר בעסקאות כאלו בהן מעורבים סכומי כסף גדולים מאוד. עורך דין מתאים יוכל לעזור לכם למצוא פרצות בחוזה ולוודא שהזכויות והאינטרסים שלכם נשמרים, שאתם מקבלים בדיוק את מה שאתם מצפים לו ושאליו הסכמתם עם בעל הנכס הקודם. כמו כן, עורך הדין יכול לעזור לוודא פרטים אחרים כמו למשל, האם הנכס באמת רשום בטאבו על שם האדם שמוכר לכם אותו, האם ישנם ליקויים בנכס שצריך לבדוק אותם ולטפל בהם טרם השלמת עסקת המכירה ועוד.

  עבודה עם עורך הדין המתאים

  חשוב למצוא עורך דין לענייני מקרקעין שיהיה בקיא בתחום, ידע להיכנס לפרטים הקטנים ולחקור וכן, בעל ניסיון והיכרות עם חוזי הנדלן השונים, הפרצות שעלולות לצוץ בו וככלל, התהליך כולו והבעיות שעלולות לעלות במהלכו. כדאי לבצע מחקר אודות עורך הדין את שירותיו אתם מעוניינים לשכור, לדבר עם לקוחות עבר מרוצים או לקבל המלצות מקרובי משפחה וחברים וכן, לראות מידע אודותיו ברשת על מנת לוודא שהוא אכן מתאים לעסקה הספציפית אותה אתם מעוניינים לבצע. הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין אתי חסן הינו בקיא ומנוסה בהיבטים רבים של דיני המקרקעין. להתייעצות לגבי כל נושא תוכלו לפנות אליהם ישירות, והם ישמחו לעבוד לשירותכם. כך שאתם אתם נמצאים לפני ביצע עסקת נדל"ן, אל תעשו זאת בלי ייצוג הולם מעורכי דין מנוסים, מקצועיים ומעולים.

   

  עורך דין לענייני מקרקעין

  מאמרים נוספים

  עורך דין דיור ציבורי

  עורך דין דיור ציבורי אתי חסן כיצד ניתן לקבל אישור לדירת עמידר, או למערכת הדיור הציבורי בישראל בכלל? ההזדמנויות להבטחת דירה להשכרה בדיור הציבורי, כמו גם אפיקי סבסוד במגזר הפרטי, מגוונות. ישנן דרישות לזכאות לסיוע, כמו חוסר יכולת לממן דירה, משפחה...
  להמשך קריאה

  עורך דין לענייני משפחה בחדרה

  עורך דין לענייני משפחה בחדרה עבורכם נושאים כמו גירושין, מזונות, משמורת ילדים וכל הנושאים הכלכליים הקשורים לכך – הפרדה של נכסים משותפים, מכירה או חלוקה של רכוש ועוד, יכולים להיות מלחיצים ולהוות נטל על מערכת היחסים עם בני הזוג, הילדים, שאר...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט